Interior Art | O nás

Naše společnost vznikla v roce 1998 s cílem poskytovat služby v oblasti zavedení systému a přípravy na certifikaci dle norem ISO a procesního modelování. Za 17 let našeho fungování jsme poskytovali služby stovkám klientů. Vžby bylo naší snahou, aby konzultant měl co nejširší znalosti, aby byl schopen řešit problematiku norem ISO, BOZP a PO a klient získlal "vše v jednom".

V současnosti se vedle celé řady dalších norem ISO zabýváme i komplexním servisem v oblasti Bezpečnosti práce a Požární ochrany (BOZP a PO).Dokumentaci zpracováváme v jednoduché formě, připravili jsme unikátní "Návod - povinnosti", který pomáhá klientům v rychlé orientaci ve všech povinnostech BOZP, jsme neustále k dispozici na našich telefonních číslech a mailových adresách pro poradenství nebo nenadálé události, s klienty máme vybudovány dlouholeté osobní vztahy.

Naše práce není jen získání certifikátu u systémů dle ISO norem nebo případné bezproblémové kontroly ze strany státních kontrolních orgánů. Důležité je zatěžování v nejnižší možné formě a ochrana jeho finančních prostředků a majetku.

Hlavním smyslem však je v oblasti BOZP a PO maximální ochrana zdraví a života.

Interior Art

Copyright © Omega Network 2007-2010